DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

BEN7 – Bioenergonáramek (1× kulička postříbřená, průměr 7 mm)

10 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Bioaktivační úprava vody a nápojů, duchovně harmonizující zpětná vazba, estetický předmět, klenot, vděčná hračka neklidných rukou

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEN7 – Bioenergonáramek

Bioaktivační úprava vody a nápojů, duchovně harmonizující zpětná vazba, estetický předmět, klenot, vděčná hračka neklidných rukou

BEN7 je magnetický náramek nové generace. Nádherný stříbrný tvarovatelný klenot složený ze 7mm kuliček, které při sobě drží jen pomocí silného harmonického magnetického pole.

1 kulička = 10 Kč
Náramek – obvyklý počet: 30 kuliček
Náhrdelník – obvyklý počet 60 kuliček

Propojky, ozdoby a finty 40 kuliček navíc – doporučujeme

(Rozárce, Robínkovi, Jáchymkovi a dalším dětem v okolí jsme náramky aplikovali vždy před očkováním a nechali to působit 1–2 týdny. Po očkování kuličky ve všech případech zčernaly do druhého dne. Takže jsme aplikovali nový náramek a pokračovali v nošení.)

(Pan Břetislav Nový sám nosí náramek na ruce celou zimu. Pokud mu není nejlépe, tak jej nosí i v létě, protože si představuje, jak vlivem magnetického a elektrického pole dochází k disociaci aminokyselin slepujících krvinky do balastních shluků a maskující mikroby, metastázy a jiné mikropotvory v krvi zde proudící. Pro očkované děti mu připadá zcela nezbytný, protože si myslí, že disociuje nejen aminokyseliny, ale i jedovaté složky, které fofrem vyloučí játra a pokožka. Proto se to stříbro kazí...)

Dodavatel: X-Trader.cz s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.