DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

BioMat Professional – výhřevná podložka

46 585 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Elektrokarimatka s infračerveným zářením pro uvolnění celého těla

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioMat Professional – výhřevná podložka

Elektrokarimatka s infračerveným zářením pro uvolnění celého těla

Amethyst BioMat™ je výhřevná podložka, pro celkové prohřátí a uvolnění organismu. Tato teplokarimatka převádí prostřednictvím elektronického ovládacího panelu elektrickou energii na dlouhé infračervené záření. Výzkum NASA ukázal, že dlouhé infračervené záření je nejbezpečnější a nejefektivnější světelné záření. Pronikne až 15 cm do měkkých tkání organismu, podporuje proces hojení a regeneraci nervových a svalových tkání.

Výhřevný systém Amethyst BioMat™ také produkuje záporné ionty, které vaše tělo masírují na molekulární úrovni, což urychluje a prohlubuje proces hojení a pročištění organismu. Jejich vlivem také dochází ke snížení acidity směrem k přirozené rovnováze pH organismu. Záporné ionty jsou považovány za spouštěč, který aktivuje celý buněčný komunikační systém a zlepšuje všechny životní funkce.

Tyto dvě složky – záporné ionty a dlouhé infračervené vlnění, se přenáší skrz kanály krystalů ametystu, které pokrývají povrch matrace Amethyst BioMat™. Krystal ametystu je přírodní supravodič, který dle vědeckých výzkumů produkuje nejstabilnější a nejsilnější ze zdraví prospěšných infračervených vln a v organismu způsobuje vibrace nejvyšších frekvencí. Má také významné detoxikační účinky.

Použití

https://www.youtube.com/watch?v=Zr0S1rKQtyA

Velikost

70 × 180 cm

Upozornění

Dodáváno bez polštářku.

Výrobce: ALFIDA s.r.o.

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.