DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Cestovatelské hry 5+ let

Značka: Ernestová
270 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Leporelo čtyř herních plánů s kostkou, figurkami a žetony

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovatelské hry 5+ let

Leporelo čtyř herních plánů s kostkou, figurkami a žetony

Leporelo obsahuje 4 originálně ilustrované hry různé náročnosti pro předškoláky a malé školáky, kteří zábavnou cestou získají základní zeměpisné znalosti.
Soubor her je vyroben jako klasické leporelo z kašírovaného kartonu. Součástí balení je látkový sáček s dřevěnou kostkou a 4 figurkami.

Evropou křížem krážem

Zábavná a trochu taktická hra, která pozoruhodně graduje v momentě, kdy je většina měst obsazená a vy musíte třeba až do Reykjavíku. Neustále se v ní řeší, které hlavní město obsadíte svým žetonem, přičemž si je náležitě procvičíte.

Hedvábná stezka

Tato hra bude zase příjemnou vzpomínkou pro ty, kteří cestovali po Asii nebo tam jeli po zemi. Je to hra s příběhem, kde v její první části putujete po starodávných obchodních stezkách Asie, při každém vstupu do města získáváte tolary a to i tehdy, když se tam dostanete z trestného políčka, když váš velbloud dostane třeba průjem, nebo vás vrátí zpět čínská policie. V Kalkatě nebo Šanghaji si vyděláte zbytek peněz na vlastní loď, se kterou se vydáte na cestu plnou nástrah zpět do Evropy. Pokud se neustále nevracíte pro opilého kapitána a máte na cestu dost peněz na vykoupení z nesnází, máte velké šance zvítězit.

Horolezecká čtyřka

Hra je vsazena do panoramatu nejvyšších vrcholů světa a na vaši hru dohlížejí Reinhold Messner a Sir Edmont Hillary s Tenzingem. Je jen pro dva hráče a její pravidla vychází z principu piškvorek. Zdá se sice jednoduchá, ale o to složitější je vyhrát.

Objevitelská

Hra sama o sobě má spád, získáváte tolary, bojujete s piráty i se svými spoluhráči. Možnost rozhodovat se, jestli pojedete na severní pól, k Viktoriiným vodopádům nebo na Machu Picchu ji dodává cestovatelskou atmosféru. Náš Lukáš vždy nutně musí obsadit všechna místa s pyramidami, bez ohledu jestli je to výhodné nebo ne. Výborně můžete do hry promítnout své cestovatelské touhy.

Vydal: Lucie Ernestová - Duhová kočka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.