DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

EKO tablety do myčky Allnature

Značka: Allnature
344 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Více jak 94 % přírodních látek

Detailní informace

Detailní popis produktu

EKO tablety do myčky Allnature

Více jak 94 % přírodních látek

Tablety obsahují více jak 94 % přírodních látek, které účinně odstraní zaschlé zbytky jídla i mastnotu. Vhodné pro všechny typy domácích myček a do septiků či domácích čističek odpadních vod. Funkce zabudované složky soli a leštidla je účinná v měkké, středně tvrdé a tvrdé vodě do 21° dH (≥95 % domácností).

Použití

Tabletu i s fólií dejte do přihrádky na čisticí prostředek a zavřete. Zvolte mycí program a zapněte.

Složení

5 % – 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku,0 – 5 % polykarbonáty, neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, enzymy (subtilisin, amylasa), parfém.

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Při požití: Necítíte-li se dobře volejte toxikologické informační středisko/lékaře. Při zasažení očí: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko/lékaře. Skladujte v obalu. Skladujte na suchém a chladném místě.

Obsah

60 tablet

Výrobce: Allnature s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.