DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Konec stárnutí

485 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

O genech dlouhověkosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konec stárnutí

David Sinclair

O genech dlouhověkosti

Říká se, že stáří je přirozené a jeho následky neodvratitelné. Říká se, že poslední desetiletí života jsme odsouzeni trpět nemocemi. Kdo by chtěl žít do sta let, když nás čeká jen bolestné přežívání a žádná zábava? David Sinclair spolu s dalšími předními odborníky na dlouhověkost však toto paradigma mění, když dokazuje, že stárnutí je nemoc, kterou lze léčit.
Autor odhaduje, že se i vy dožijete sta let. A po přečtení knihy zjistíte, že nepřehání. Věda dnes dokáže zbrzdit, zastavit i zvrátit stárnutí zvířat, klinické studie na lidech se chystají. Jejich cílem však není pouhé prodloužení života, ale také zachování zdraví a vitality. Seznamte se i vy s posledními výzkumy, s nově vyvíjenými způsoby léčby a s tím, jak tyto poznatky aplikovat již teď ve svém životě. A raději začněte plánovat, kam vezmete své prapravnuky na výlet.
V knize se mimo jiné dozvíte, že stárnutí není předem zabudováno do DNA – významnou roli při něm hraje opravitelná kumulace epigenetického šumu, co je hormeze a jak aktivně zpomalovat stárnutí otužováním, půstem a dalšími úpravami životního stylu, které potraviny, doplňky a léky mají nejlepší laboratorně prokázané účinky proti stárnutí, jak je možné už dnes pracovat na tom, aby naše poslední dekády byly i nejlepšími léty našeho života a proč zdravé stáří a delší život lidstva nepředstavují hrozbu, ale naopak požehnání pro planetu i ekonomiku.

Pevná vazba, 384 stran

Vydal: Jan Melvil Publishing, ISBN: 978-80-7555-109-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.