DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Perkarbonát sodný

140 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perkarbonát sodný

Ekologické bělidlo, které si najde využití v každé domácnosti. Je biologicky odbourateln a pro svou nezávadnost je vhodný pro alergiky. Je ekologický, a plně biologicky odbouratelný, během praní se rozkládá na sodu a peroxid vodíku, který způsobuje bělení. Perkarbonát je také využitelný na čištění odtoků, toalet, umyvadel atd. Při praní do 60 °C je nutné přidat aktivátor perkarbonátu TAED.

Použití

Praní: přidejte 1–2 lžíce do zásobníku s pracím prostředkem, při velmi znečištěném prádle zalijte 1–2 lžíce teplou vodou a prádlo nechte namočené několik hodin, nebo přes noc.
Úklid: 1–2 lžíce zalijte horkou vodou a nechte chvíli působit. Poté opláchněte.

Složení

Uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3) (Na2CO3; 1,5 H2O2).

Obsah

1000 g

Upozornění

Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů. Používejte ochranné rukavice, ochranný oděv, ochranné brýle, obličejový štít. Pokud jste prostředek požili a necítíte–li se dobře, volejte toxikologické informační středisko, nebo lékaře. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou–li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko, nebo lékaře.

Výrobce: Allnature s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.