DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Poselství pro ženskou duši

410 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Odhalte nečekané tajemství, proč a jak se proměňuje vaše ženská spiritualita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poselství pro ženskou duši

Miranda Gray

Odhalte nečekané tajemství, proč a jak se proměňuje vaše ženská spiritualita

Možná jste si také všimly toho, že je pro vás jako pro ženy někdy obtížné trvale zůstávat ve spojení se svou duší, se svým vyšším Já, s Bohem, Bohyní, s Vesmírem, s Božským ženstvím (ať už tomu říkáme jakkoli) i během proměn, jimiž každý měsíc procházíme.
Pravda je taková, že v našem (ženském) životě se díky hormonálním proměnám mění nejen to, jak přemýšlíme, jak se chováme, jaká práce nám jde a jaká nejde, jakou máme chuť na jídlo nebo na sex, jestli chceme být s lidmi, anebo jestli naopak potřebujeme být o samotě – ale proměňuje se i to, jak funguje naše spiritualita: jak se nám daří být ve spojení nejen s Bohyní, ale i s naší duchovní částí a našimi vnitřními touhami a potřebami.
A právě proto jsou tu Poselství pro ženskou duši, která vám mohou pomoci, aby ani tato vaše část nezůstávala opomenuta a nenaplněna.
Poselství pro ženskou duši jsou souborem poselství a afirmací pro jednotlivé fáze vašeho měsíčního cyklu, jež vám pomáhají se znovu spojit s vaším ženstvím a s vaší spiritualitou, a to bez ohledu na fázi, v níž se právě nacházíte.
Kniha obsahuje několik desítek nádherných poselství pro každou fázi vašeho cyklu. Čtěte je postupně nebo vybírejte náhodně podle toho, ve které fázi svého cyklu aktuálně jste.

Vydal: Osule

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.