DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Zatoulaní andělé

610 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Ti, kteří nechtějí dobývat svět, nemusí zůstat na vedlejší koleji

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zatoulaní andělé

Marie Brožová

Ti, kteří nechtějí dobývat svět, nemusí zůstat na vedlejší koleji

V životě každého člověka jsou rozcestí, na kterých se rozhoduje o tom, kudy dál povede jeho cesta. Většina lidí se nechává unášet proudem, ale jsou mezi námi i tací, kteří přemýšlejí o tom, kde končí svobodná vůle a kde už začíná působit osud. Možná mezi ně patříte i vy. Možná ani pro vás není úspěch a bohatství smyslem života a vaše snahy bývají jen zřídka oceněny. Jak se dokážete ubránit pocitům marnosti a nerezignovat, i když se vám zdá, že už to všichni ostatní vzdali? Možná vám bude v pravý čas maličko pomoženo shůry, abyste ve svém úsilí vytrvali. A právě "tam nahoru" se na stránkách této knihy budeme moci podívat.

Upozornění: Tato kniha není určená lidem, kteří mají jasno v tom, jak andělé vypadají, jak se jmenují, kdo je stvořil a jaký je jejich úkol.

Pevná vazba, 160 stran

Vydal: Obhajoba pastelky s.r.o., ISBN: 978-80-88136-72-9

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.