RK - Dubovky

RK - Dubovky

DUBOVÉ KAPKY              DUBOVKY ®                                      RK  (rýma)

Nosohltan, angína, paradentóza, bodnutí hmyzem, uhry, hemeroidy

Bez „dubovek“ nelze žít! Podobné nápisy s ochranným magickým znakem vozí někteří majitelé aut, kteří chápou vyšší smysl propojení vědomí, podvědomí a nadvědomí. V podstatě bez Dubových kapek RK není život na Zemi možný, proto asi vymřeli dinosauři (neměli dubovky) a nechápu, jak jsem bez nich mohl přežít mládí já, dříve s tolika angínami...
Nicméně dubovky se urodily zcela nenápadně shodou okolností na základě draze zaplacené informace, že třísloviny rozpustné v etanolu oxidují na neúčinné hnědé flobafeny, ale neoxidované reagují s bílkovinami a těžkými kovy za vzniku sraženin. Jasné, že?
Kdysi jsem kvůli svým dětem vyráběl suchou čajovou směs na rýmu určenou k výplachům, ale nebyl jsem s ní spokojen. Tak jsem chemicky pomeditoval nad technologií a účinnými složkami v obsažených bylinách a následovala série pokusů na sobě. A bylo to. Bylo po angínách a zánětech nosohltanů a... a vůbec!

Jak dubovky fungují:
Funkci RK vysvětluji tak, že jejich hlavní účinné látky (třísloviny) reagují s bílkovinami za vzniku určitého povlaku, blanky, která stahuje povrch kůže nebo sliznice (tzv. adstringentní účinek) a izoluje podloží. Reakcí s bílkovinami tedy stahuje povrch otevřených ran, sráží krev, zachycuje viry, chlamýdie, plísně a bakterie (i meningokoky) za jejich bílkovinový obal a je jim tak metabolickou pastí. Přítomný líh je pomáhá ničit a po minutě pálení tlumí bolest.
Je vyhláškou zakázáno používat zdravotní tvrzení, že dubovky jsou lékem! Vyjdu-li z podstaty, jsou tedy REAKTANTEM vstupující do reakce s bílkovinami. A to, že ty bílkoviny ze značné části patří zdraví škodlivým mikrobům, přejdu mlčením. Ony RK reagují i s vašimi buňkami k jejich nelibosti, ale jen na jedné z jejich šesti stran. Mikroba však obklopí celého a má utrum, takže je na tom 100× hůř, protože naše tkáňové buňky se tříslovinám i lihu brání tak, že je předají dále do hloubky tkáně, ale mikroblbec nemá kam, protože je obklíčen.
Dubové kapky RK jsou tedy špičkový reaktant, který nosím v malé kapací plastové pohotovostní lahvičce UH25 stále při sobě. Všestranné použití RK a jejich rychlý účinek rozhodly nejen u mě, ale i u mnoha ostatních, kteří na RK již také nedají dopustit (a také je nosí stále s sebou jako indiáni svoji „medicínu“).

Ideální do krku aneb Chcete zpívat jako Bůh? (Karel):
5-10 kapek RK do krku na kořen jazyka, kdykoliv jsou v těchto místech nepatřičné pocity (především pálení), se propolknutím rozetře (a rozředí) a všechny potrefené (kontaktně zasažené) bacily, viry či plísně jsou pryč, stejně jako chrapot, angína, bolest v krku i nemožnost zpěvu, recitace či přednášení. Sám jsem poněkud ukecán a tak činím často přednáškovou aktivitu, ale bez „dubovek“ by to moc nešlo.
Lepší a šetrnější je aplikace RKrozprašovače námi dodávaného nebo od nosních sprejů. V kapse se to ale vždy vylije... Pro své děti jsem používal RK výhradně z rozprašovače, dříve od nosní Vincentky nebo nosního rozprašovače typu Olynth dětský – prázdný obal jsem označil a naplnil RK. Podle mě nemá rozprašovač s neředěnými RK chybu a dávkuje po 0,1 ml, což je přesně tak akorát, perfektní a nejúčinné.
Dříve jsem velice trpěl na nachlazení a zvláště na angíny. S neředěnými RK v několika kapkách stříknutými do krku ihned při prvním pocitu pálení nevím, co jsou antibiotika. Někomu vyhovují RK zředěné (až 1:100) jako kloktadlo – osobně se mi ale takto jeví dost slabé. Obojí lze aplikovat vícekrát denně.
Po zředění 1:10 používám RK k oplachům proti pocení (stahují póry, ale neřeší nervovou příčinu nadměrného pocení, je-li přítomna), při některých ekzémech a plísních.

RK se z pokožky vstřebávají:
Nepatrná část z RK vetřených do kůže nebo přiložených na hodinovém obkládku se vstřebává i do podkoží, kde reaguje stejným způsobem jako na povrchu například s borréliemi nebo jedy bílkovinného původu (což je většina jedů), tedy v podstatě vším, co nám vadí ve slinách a jedech čehokoliv bodajícího, kousajícího a žeroucího. Kdyby ve světě věděli, jak jsou RK perfektní v reakci s bílkovinami hmyzích i jiných jedů či parazitů, asi bych „dubovky“ nestačil vyrábět...
RK dávají naději, že přinejmenším část toxična bude eliminována dříve, než se dostanete do fronty k místnímu lékaři, lékárníkovi, do nemocnice či k hrobníkovi.

Díry po depilaci:
Dříve dívky vily věnečky, nyní je to jinak. Konkrétní mladá krásychtivá dáma, která si depilovala nohy lepícím něčím a strhávala chlupy rázem, po každém škubu silně vyla jako těžká víla (protože víly jsou původně lehké tančící žínky na lesních lukách u dubu, vrby nebo u tyče (lehké u tyče bývají nejdražší, ale i nejčastější a nejvodepilovanější (nebo nejvoco...))). Následně se jí ranky po vydrancovaných chlupech na celých nohách zanítily a vypadala kropenatě jako já, když si odřu chlupy na lýtkách v holínkách nebo když jsem si kdysi od Vietnamce koupil plastické kalhoty netuše, že každý chlup, který se dostane do očka tkaniny, bude nemilosrdně vytržen. Vlezly tam postupně skoro všechny a zařvaly (včetně mě, ale já víc)! A bylo to ještě strašnější, než když se nám nějak na louce namnožil roztoč sametka a skočil mi na nohu, která pak vypadala jako sovětská vlajka. Všichni jsme děkovali Bohu za dubovky (kromě sametky).
Kolegyně si také jen tak mimochodem rozdrápala několik pupínků na stehně a najednou jí svědilo půl nohy. S RK to chvíli pálilo, za hodinu o ničem nevěděla. No, to jsem možná přehnal – asi bych měl říct, že fungovala jako normální – no to jsem asi také trochu přehnal... prostě fungovala...

Hemeroidy:
Když mě trápí hemeroidy, naliji si večer do lavoru 1-2 l teplé vody, přidám 1-2 lžíce RK, 1 problémový zadek a 20 minut za občasného stažení řitních svalů trpělivě vyčkávám na příchod zdraví, které jsem s prominutím prosr... většinou dlouhým sezením na pohodlném čtenářském záchodě. Což rozhodně nedoporučuji!!!
Po stolici (nejlépe netlakově ve vyšším podřepu nad záchodem; nesedět!) strčím zadek do umyvadla a omyji zprvu teplou vodou, pak přejdu pro stažení cév na studenou! Při té příležitosti si případně zasunu a upravím prstem vytlačené části střeva nebo na chvíli stlačím bolící hemeroid, abych z něj vytlačil krev a obnovil napětí (svalostah) žilní stěny. Poté si aplikuji injekční stříkačkougumovým násadcem do konečníku 1-2 ml Měsíčkový olej MO. Do krmení si přidávám 1 lžíci Ostropestřecové kaše OO-KH nebo lžíci či dvě semene lnu odpočívajícího hodinu až šest ve vodě.

Bomba čenichovka kdys:
Když mi kdysi zastydlá rýma v lícních i čelních dutinách nešla ven ani punkcemi, tak jsem nejen nahříval hlavu nošením kulicha staženého až na nos i do postele, ale stříknul jsem si v zakloněný nos asi 2 ml RK ředěných těsně před aplikací vodou 1:4. Málem jsem se utopil, pomočil, posr...kakal, zešílel, zalknul a udusil. Na chvíli to zabralo, ale posléze jsem musel ještě po nějaký čas ten děsběs opakovat v ředění 1:3. Později jsem tento proces nahradil stříknutím několika neředěných kapek RK do nosu přímo.

Dětská bomba čenichovka:
Několik kapek ředěných těsně před aplikací vodou 1:4 jsem kdysi připravil i pro dusivou rýmu svých malých dcer. Avizoval jsem, že to bude strašně nepříjemné a že musí chvíli pilně brečet, aby se mohly dubovky s bacily dobře rvát. Kápnul jsem z kapátka dávku asi 3-4 kapky a čekal. Ono to chvilku trvá, než to rýmou zduřelými nosními skořepami proteče. Upozornil jsem holky, že mají řvát, což tak akorát přišlo k sobě. Řvaly a brečely a při tom musely pootáčet a potřásat hlavou, aby se dubovky dobře rozlily. Po odměřené půlminutě jsem je zarazil, že už řvát nemusejí, protože už je to nebolí. S překvapením zjistily, že je to tak. Vysmrkali jsme hnědý obsah, nasadili kulichy zateplující hlavu, namazali Měsíčkový olej MO tváře a nosy a dali napít Diviznové směsi PK chuťově vyvážené s vitamínem C. Faktem je, že díky tomuto hlavootřesnému zážitku každou další rýmu vnitřně odmítaly a tak ji pak skoro neměly.

Bomba čenichovka pro tvrdoně:
Sobě i ženě aplikuji RK neředěné, což je v nose představitelná bomba čenichovka, ale velmi účinná. Člověk cítí, jak se zduřelé skořepy přímo stahují, až nakonec několik kapek proteče skrz nosohltan do krku. Je to šílené a strašné. S rozprašovačem je účinek lepší a ještě šílenější. Zajímavé je, že někteří klienti jsou tak plechoví tvrdoni, že při tom ani nemrknou. To já tedy brečím jak fontána. Aplikuji RK do zcela neprůchodné až bolící nosní dírky přistydnuv maximálně 1× za 2 roky, protože na spaní preventivně nosím kulich stažený až na nos a vyhřívám si jím hlavu.

Zubovky:
Neředěné RK používám k potírání dásní při viklání a vypadávání či bolestech zubů. Již i mnoho MUDr. zubařů používá a doporučuje dubovky na paradentózu (parodontitidu) – několikrát denně kápnout kolem zubu na bolavou dáseň. Dokonce jsem na přání klientů připravil speciál Dubovky-Zubovky (RK-Z), které obsahují 5 % K1. A pro osoby nealergické na propolis Dubovky-Zubovky s 5 % propolisu (RK-ZP). To je to nejsilnější, co si umím na dásně představit. V současnosti je vyrábím jen v kategorii vzorků, protože zájem zatím není tak silný, aby se to vyplatilo ve velkém. Dubovkami i Zubovkami lze zuby také čistit pomocí speciálního zubáčku Curaprox 5460 (máme skladem), protože je tak hustý, že vám RK neodtečou dřív, než se dostanou k zubům. Ať vás nepřekvapí, že třísloviny s vyreagovanými mikroby nechávají na zubech hnědé barvivo (kterého se některé zubejdy zbavují přečištěním práškovým vitamínem C (C100) na suchém zubáčku, ale je to hodně kyselé a já při tom slintám víc než psi pana Pavlova).

RK do nejrůznějších otvorů:
Při bolestech a zánětech středního ucha jsem několikrát denně do zvukovodu kápnul asi 2 kapky RK a po čtvrthodince 2 kapky Měsíčkového oleje MO, kterážto aplikace mi opakovaně výrazně pomohla.
Nenašel jsem nic účinnějšího při meziprstních plísních z veřejných lázní než RK. Několik mých s jinými přípravky neúspěšných důvěrných známých si vyzkoušelo dubovky ředěné asi 1:4 vodou i při plísních a infekcích zřetelně poševních (5-10 ml roztoku aplikovaného 2-4×D a za půlhodinu ještě 1-3 ml Měsíčkového oleje MO 2×D; aplikovat gumovým násadcem na injekční stříkačce vleže na zádech s nohama opřenýma o zeď). Ke své spokojenosti byly v pořádku během několika dnů.
Dvě dámy, co vím, ale potřebovaly být v pořádku obratem a aplikovaly si snaživě dubovky neředěné. A to neměly dělat. Dubovky se vcucnou do meandrů sliznice, reagují, pálí a překrvují, a výsledek nakonec není lepší, spíš horší. Já jsem si kdysi pokusně aplikoval neředěné dubovky do konečníku pokapáním téhož vzhůru vystrčeného. Velmi dobře si pamatuji pocit jakoby plamene, který se plíží po sliznici střeva dovnitř do břicha a pálí docela strašlivě. Okamžitě jsem zprudka zaujal kulturní polohu dvojnožce, ovšem nebylo to už nic platné. Postupně to přešlo, ale nezapomněl jsem na to dodnes. To naznačuje anatomickou zvláštnost, že někde v zadku je vědecky neobjevený akcelerátor paměti. Stačí nakopnout, viz přísloví: Moudrému napověz...

RK zpitní vodu:
Význam RK je velmi široký, protože nehrozí jen borrelióza, klíšťová encefalitida, spavá nemoc, žlutá zimnice, horečka dengue, vzteklina, oděrkové a jiné nakažlivosti, ale také salmonela, úplavice, cholera, srajda a hygienicky nejistá čistota vody kdesi na cestách, což spolehlivě ošetří 1 lžička RK do 0,5-2 l čisté, ale ne zcela bezpečné vody (třeba při přechodu rumunských hor, což si vyzkoušela moje kolegyně, a byla jediná, kromě opilců s rakií, která neměla průjem). RK se ve vodě nechají asi hodinu za pochodu čvachtat a působit, když není možné vodu převařit ani jinak zpitnit (např. chlorovými tabletami). Třísloviny dubovek potřebují nejméně půl hodiny na reakci s těžkými kovy i případným organickým znečištěním a při tom samy zoxidují na neškodné flobafenové hnědé nahořklé barvivo. Prostě máme hnědý flobafenový nahořklý čaj, ale bezpečně pitelný!

RK raději jen zevně:
Jinak jako běžné a dlouhodobé pití RK nedoporučuji, třísloviny by zanášely buněčnou stěnu jaterních buněk rychleji, než se stačí čistit. Jednorázové pití RK při průjmu je vhodné, pakliže ovšem třísloviny nestáhnou žaludek dříve, než se natrávenina posune do střev. Jinak se potrava, která se potom do žaludku nevejde, vrátí stejnou cestou zpátky. Posunutí natráveniny správným směrem akceleruje Zeměžlučová směs 12K – jak na to, píšu ve směsi zeměžlučové a zde: Průjem akutní.

RK a alergie:
Při svědění po bodnutí jakýmkoliv hmyzem RK jen lehce vtírám do postižené oblasti a pohybuji podkožím bez tlačení po dobu asi 5 minut. Není pak už důvod to rozškrábat a zvláště moje malé děti bývaly klidnější. Při alergiích na hmyzí kousnutí a žihadla jsem vždy zhotovil z RK obkládek. Byl-li otok již rozsáhlejší, přiložil jsem plenu nebo starší složený kapesník namočený do dubovek a to jsem překryl igeliťákem, aby se RK rychle neodpařily a neoxidovaly. Takto jsem to nechal přiložené desítky minut až 3 hodiny do zklidnění reakce.

Sám jsem si vyzkoušel dvě žihadla sršňů vedle sebe nad pravou lopatkou, když mě celkem snadno dostihli v běhu křovím tři metry od svého hnízda. Vymačkali jsme jedu, co šlo, na záda přilepili kus vaty velký asi jako dlaň s prsty, a pročvachtali dubovkami. Vzal jsem si lžíci Dologranu pro dodání vápníku a alkalizaci vnitřního prostředí, zapil vodou, přidal dva B-komplexy forte a šel hrát s puberťáky florbal, abych měl dost kyslíku a adrenalinu pro urychlenou metabolizaci jedů, protože jsme byli příliš daleko od civilizace. Pro stimulaci imunity, detoxikace a adrenalinu pro povzbuzení oběhu je zapotřebí se neprodleně hodně naštvat a začít dýchat. Po třech hodinách, kdy každý jiný normální člověk by ležel v horečkách či alergickém šoku, jsem měl pocit, že mi nic zvláštního není, dočvachtal jsem tedy na obklad dubovky a šel připravovat ohniště na večeři. Průběžně jsem pro jistotu popíjel Ostropestřecovou směs JK, Tymiánovou směs TK, Šalvějovou směs LPK, Borůvkovou směs CK a ® Gambit-Hvitamínem C. Do rána jsem tam ještě obkládek nechal a pak už se mi další péče jevila jako zbytečná. Jen ty dva hrboly po žihadlech tam zůstaly asi tři týdny.

Jedna slečna od Ostravy, alergická na žihadlo, ho obdržela na návštěvě u známých v Praze. Spěchala ale na vlak, tak jí alespoň namočili kapesník do dubovek; ten si dala na ruku a byl klid. Jenže v Kolíně už byl kapesník such, v Přelouči se dostavila zpožděná alergická reakce a v Pardubicích si ji převzala záchranka. (Bez dubovek ani žihadlo!)

Jakýsi cestovatel, který se vrátil z Tibetu, mi vyprávěl, kterak jeho kolegovi hladově probodla ruku obávaná pouštní blecha. Normální Tibeťan údajně ulehne na týden s vysokou horečkou a ukrutně oteklou rukou. Nenormální Čech (normální by nebyl v Tibetu), když zjistil, jak mu snaživě natéká ruka a narůstá horečka, a od Tibe-ťana věděl předchozí informace i to, že k místnímu lékaři Tibe-Dr-ťanu je to týden chůze, tak přiložil šátek namočený v RK (od divnomága Čivi-čana), zabalil do igelitky a za půl dne to bylo snesitelné a druhý den neuvěřitelně v pořádku. Později konzultovaný Čecho-Dr to odborně bagatelizoval (byl normální, jinak by byl v Tibetu).

Klíšťata, jejich encefaloviry a borrélie:
Aneb kterak se nenechati zakousnouti klíštětem. A když už, tak jak to úspěšně přežíti: Jdu-li v les, postříknu si obuv a tepláky do výše očekávaného křoví lehkým oblakem Actellicu (nejlepší ze všech mnou testovaných) nebo jiným klíště coby lezoucí hmyz zmrtvujícím prostředkem. Pak na mne nikdo neleze. Klíšťatům to smrtelně smrdí. Některým osobám také.
Když se na mě kdysi přibodlo klíště, odstranil jsem ho polovlhkým mýdlem, které má optimální lepící vlastnosti, tak, že jsem pilně přes něj a po něm polokluznou kostkou klouže krouže manipuloval. Nyní jsem si vyrobil speciální klíšťovou pinzetu z trhačky obočí: ostrým trojhranným pilníkem jsem vytvořil zoubek uprostřed jedné z čelistí pinzety pro umístění sosáku a ramena pinzety jsem kleštěmi na konci zahnul do oblouku, takže se opírají proti sobě (s malinkou dírkou pro sosák) a celkem jemným stiskem klíště drží díky ohnutí sama. Potom stačí s pinzetou jemně viklati (nekroužiti, jinak se ukroutí sosák) a s klíštětem od kůže oddalovati. Chvíli to trvá – je třeba být trpělivý, abych klíště nevyždímal do rány.
Kdybych toto neměl, tak bych klíště vzal do papírového kapesníku (borréliové bestie totiž procházejí skrz klíště i skrz nepoškozenou pokožku...) a cloumaje a odtahuje bych klíště vyjmul. Nejdřív bych ale vše (myslím i klíště, ale na vši se hodí lépe Vlasová voda mátová VVM...) polil dubovkami.
Z vatičky bych udělal obkládek průměru asi 4 cm (u žihadla včely asi 5 cm a u sršně 9 cm), který bych nejdříve přilepil křížem dlouhou leukoplastí širokou 1 cm (protože potom by nedržela) a teprve pak jej pročvachtal dubovkami RK. Obvykle obkládek nechávám přilepený asi 3 hodiny za občasného přikápnutí RK z příruční kapací lahvičky UH25. Každý kousanec i žihadlo (to trvá déle) se do té doby zklidní. Dubovky vyreagují s jedy i s místní alergickou reakcí a většinou to stačí.
Jako doplněk obkladu u klíštěte doporučuji vypít 3 lžičkyTymiánové směsi TK a 3 lžičky Lipové směsi PPK ve 3 dcl teplé vody s přídavkem špetky vitamínu C. Když je po sundání obkladu ranka uprostřed hnědého fleku od RK ještě rudá a reaktivní, je nutno proces opakovat na další 3 hodiny i déle a hned si udělat stejný nápoj s přídavkem ještě Šalvějové směsi LPK.
U žihadla bych dal místo vitamínu C 1 g vápníku. Třeba 3 tablety Vápník+ nebo 4 tablety Dolomitu či lžičku granulovaného Dologranu. U žihadla sršně nebo žihadla v blízkosti krku a úst asi dvojnásobek.
Nebezpečná ale nejsou jen klíšťata, bohužel jsem se setkal s „borelkou“ i po muchničce, včetně učebnicového 10 cm širokého rudého lemu na holeni. Paní z Opavy neměla RK s sebou... a bylo nejhůř.

Silniční lišej a ranky:
Dubovky si aplikuji nejen na kousance od dravého hmyzu, ale také na drobné i hlubší ranky a oděrky. Naposledy, když se mi nepovedl parakotoul poté, co mi ujelo přední kolo trajku do příkopu a já nechtěl vletět po hub...drž…ústech do louže. Parádně jsem si odřel o špinavou silnici plnou hnijícího bordelu loket. Kolegyně ocenila, že jsem ani nic neříkal, když mi to kartáčkem čistila pod vodovodem, a ještě víc, že jsem se neposr…znečistil, když mi na to lila dubovky. Faktem je, že jsem to nejen vydržel, ale že se to i bezproblémově a rychle zhojilo.
Podobně bych použil RK i na nehojící se ranky cukrovkářů a krátkodobě i na proleženiny (dlouhodobě raději Řepíkovou směs REK). Okolí proleženin bych mazal kvůli stimulaci oběhu i Jírovcovou směsí VXK a Měsíčkovým olejem MO. Neředěné du­bov­ky všude (snad mimo některých proleženin) chvíli strašlivě pálí, což je současně znamení, že je zde do figury díra, kam je třeba RK aplikovat, a že se tak právě správně a úspěšně stalo. Nepálí-li, tak to nejsou dubovky nebo má díra absenci.
Na jedno miniaturní po „slepáku“ se špatně hojící dítě, propuštěné domů s kvasící nezhojenou operační ránou, aplikovala zoufalá matka RK po několika kapkách každou hodinu přímo do rány. Za tři dny to opravila.
V Praze zase si jeden člověk šlápnul na hřebík tak šikovně, že mu udělal díru do boty i na horní straně. K doktorovi prý ani za nic, že raději umře doma sám, a už se mu to skoro dařilo, protože se stoupající horečkou se mu táhl po noze nahoru i červený pruh otravy krve. Nedal si říct, tvrdohlav jeden starej, a tak mu udělali na nohu večer obklad z celé lahvičky dubovek na ručníku, zabalili do igelitového pytle proti odparu a paní šla připravovat pohřební šaty. Ráno mu bylo jenom hlad a červená ranka po hřebíku. (Bez dubovek ani ránu!)

Díra v krávě:
Podobně mi volala paní z Německa, že mají v jedné své oblíbené dojnici plesnivou díru, do které se vejde už celá pěst, a že se to ani čtyřem veterinářům nechce hojit a kráva dojit. Doporučil jsem jí vícekrát denně prostříknout zmíněný otvor RK, nechat větrat a co nejvíce vystavovat na světlo. Okolí rány oholit a 2×D mazatJírovcovou směsí VXK a Měsíčkovým olejem MO. Za tři týdny mi volala nadšeně, že se do díry už nevejde ani palec. Za další tři už to bylo v pořádku. (Bez dubovek ani krávu!)

Jestli jste to dočetli až sem a nemáte nutkání RK vlastnit jako životní nezbytnost, tak jste při čtení měli vypnutý mozek, a jestli si to nepřečtete znovu, potká vás smůla.

Složení:
Etanol, voda, bylinný extrakt z dubu, řepíku, heřmánku, kostivalu, lopuchu, levandule, jitrocele, šalvěje, přesličky a zlatobýlu.

Bez dubovek nelze žít!
Když bylinky, tak dubovky!
Funguji, protože mám dubovky!
Dubovky jsou mojí jistotou!

---------------------------------------

Hemeroidy (báseň):

Když mě trápí hemeroidy,
v lavor přidám litr vody,
šplíchnu lžíci dubovek,
posadím se na zadek.
Trpělivě čekám zdraví příchod,
dubovky slibují mnoho výhod.
Na čtenářském záchodě
kdys jsem býval v pohodě.
Pobyt však omezení času dostal,
zdraví jsem si tam totiž prosXal (slušňáci si doplní: p, ostatní r).

---------------------------------------

Pohádka s dubovkami zde

Přihlášení uživatele