DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Háčky na klíšťata – sada 3 ks

85 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Spolehlivé odstranění přisátých klíšťat

Detailní informace

Detailní popis produktu

Háčky na klíšťata – sada 3 ks

Spolehlivé odstranění přisátých klíšťat

Háčky představují velmi efektivní prostředek k odstranění všech klíšťat jakékoliv velikosti na jakékoliv části těla (člověka i zvířete). Nedochází k uvíznutí hlavičky zavrtaného klíštěte v kůži. Odstranění je jednoduché, spolehlivé, nebolestivé a velice rychlé. Při odstranění nedochází ke stlačení a prasknutí nasátého klíštěte, což omezuje přenos zárodků Lymeské boreliózy, Babesiózy, Anaplasmózy a dalších možných infekcí. Navíc háčky skvěle eliminují přímý kontakt ošetřujícího s klíštětem.

Použití

Podle velikosti klíštěte vyberte menší nebo větší háček. Vidlici háčku zasuňte mezi pokožku a klíště. Klíště pomalu vytáhněte pomalým, rovnoměrným pohybem háčku vzhůru. Na klíště nesahejte holýma rukama ani ho nemačkejte! Klíště zlikvidujte (zabalte do kousku papíru a na nehořlavém podkladu zapalte) nebo jej uchovejte v uzavřeném plastovém ZIP sáčku pro případné testování. Po vyjmutí klíštěte aplikujte na postiženou oblast Dubovky® případně desinfekci nebo alkohol.

Obsah

1 velký háček + 1 střední háček + 1 malý háček

Distributor: NOVY s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.