DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

10× se nadechněte a bude po únavě

360 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Tréninkový program pro více energie

Detailní informace

Detailní popis produktu

10× se nadechněte a bude po únavě

Egor Egorov

Tréninkový program pro více energie

Jen dýcháš, nebo už vdechuješ energii? Tato otázka není laciným reklamním sloganem, který má posílit váš zájem o tuto knihu. Nemá také nic společného s esoterikou nebo novým trendem proti stárnutí, ale s čistou vědou. Za touto otázkou se skrývají nejméně dvě Nobelovy ceny, nespočet vědeckých studií a bohaté lékařské zkušenosti, které sahají až do starověku. Dýchat více energie je snadné. Zvládne to každý – jen musíte vědět, jak na to. Tato kniha vám poskytne kompletní informace o tom, jak získat více energie s každým nádechem. Kolik energie v sobě máte? Test v knize vám během několika minut ukáže, zda je vaše tělo dostatečně zásobeno, nebo zda je ještě potřeba optimalizace. Okamžitě budete vdechovat více energie. Díky tréninkovým programům v praktické části můžete během krátké doby zvýšit svou energetickou hladinu prostřednictvím dýchání. Vyšší hladina energie vás udržuje mladé a zabraňuje nemocem. Zlepšuje pohodu, kvalitu spánku, koncentraci, kondici a sex.
Doktor Egor Egorov se již více než 20 let intenzivně zabývá energetickým metabolismem v těle. Na začátku roku 2000 opustil dobře placenou práci jako anesteziolog, protože mu bylo stále jasnější, že chronické nemoci nelze léčit prášky a injekcemi. Odjel do USA, aby se dozvěděl více o vysokém samoléčebném potenciálu buněk. Po návratu si v Berlíně otevřel svou první soukromou praxi celostní biologické medicíny. Dr. Egorov studuje vliv dýchání na energetickou bilanci již více než 10 let. Je spoluautorem několika studií o hypoxii a přednáší na mezinárodních kongresech. O své znalosti a zkušenosti se dělí s kolegy na seminářích a vzdělávacích akcích doma i v zahraničí. Je považován za jednoho z předních odborníků na hypoxii v Evropě.

Vydal: Kazda, ISBN: 978-80-7670-142-7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.