DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Biologie víry

335 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biologie víry

Bruce Harold Lipton

Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků

Kniha Biologie víry, kterou napsal Bruce Harold Lipton, buněčný biolog a univerzitní pedagog známý v odborných kruzích, je považována za průkopnické dílo na poli nové biologie. Během několika let vědeckého výzkumu, během nichž se zabýval například využitím kmenových buněk, klonováním a významnou rolí buněčné membrány, získal autor řadu nových poznatků o mechanismech, jimiž buňky přijímají a vytvářejí informace. Také výsledky studií jiných autorů přispěly k radikální změně chápání lidského života i života obecně – nejsme bezbrannými oběťmi zděděných predispozic, máme možnost stát se do značné míry „pány“ svého života. Protože to není DNA, nositel genetických informací, co řídí naši biologii – sama DNA je totiž řízena signály zvenčí.
Tato nadějná syntéza nejmodernějšího a nejlepšího výzkumu v oblasti buněčné biologie a kvantové fyziky je skutečným průlomem v tradičním myšlení, když ukazuje, že můžeme změnit naše tělo, pokud přeprogramujeme naše myšlení.

Pevná vazba, 208 stran

Vydal: ANAG, ISBN: 978–80–7263–670–9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.