DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Cesta ke zdraví člověka skrze uzdravení duše

365 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Duše je primární

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cesta ke zdraví člověka skrze uzdravení duše

Sergej Nikolajevič Lazarev

Duše je primární

Člověk je v podstatě souhrn energií. Vše co nazýváme hmotou, je vázaná, zhmotnělá energie. Člověk je souhrnem několika druhů energie. Vnější, fyzickou energii doplňujeme prostřednictvím jídla. Zato hlavní životní energie k nám přicházhí přes naši duši, přes naše city a množství této energie k nám přichází přes naši duši, přes naše city a množství této energie závisí na tom, jak je naše duše harmonická. Právě tato energie nám přináší zdraví i blahobyt. Bez této energie člověk prostě nebude žít.
Pokud člověk lituje své minulostí, má strach z budoucnosti, pokud zakouší pocit ukřivděnosti, nenávisti, nepřijetí svěza, pak na tuto svou reakci vynakládá velmi mnoho energie a čím více energie je vynaloženo, tím rychleji se nemoc dostaví. Schopnost být v souladu sám se sebou, se svým osudem a se světem je jedním z hlavních pravidel zdraví.

Brožovaná vazba, 187 stran

Vydal: Nakladatelství Amaratime s.r.o., ISBN: 978-80-907509-2-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.