DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Co nesmíte vědět

400 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Kdo vládne penězům a světu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co nesmíte vědět

Michael Morris

Kdo vládne penězům a světu

Malá skupinka privátních bankéřů vládne ze zákulisí světu. Ovládají nejen FED nebo ECB ale i nadstátní organizace OSN, Světovou banku, Mezinárodní měnový fond anebo BIS. Manipulují ceny zlata i stříbra, naprogramovali krizi nemovitostí i bankovního sektoru a cíleně řídí svět na pokraj propasti.

Michael Morris vysvětluje neobyčejně jednoduchým a srozumitelným stylem fungování bankovního a finančního systému, jak a proč vzniká inflace a jak se ji dá zabránit. Kromě toho píše jmenovitě o lidech v pozadí, kdo vlastně, včetně nejrůznějších politiků a medií, řídí náš svět. Autor odhaluje, tak jako nikdo před ním, propletení aktuálních firem nejmocnějších bankéřských rodin naší planety, koncept Mezinárodního měnového fondu o výživě obyvatelstva a alternativní řešení v hospodářské i sociální oblasti. Napínavá, probouzející a top aktuální kniha.

Měkká vazba, 383 stran

Vydal: Anch Books, ISBN: 978–3–9814301–4–1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.