DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Hry se zemí, vzduchem, ohněm a vodou

335 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Zábavné aktivity pro malé dobrodruhy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hry se zemí, vzduchem, ohněm a vodou

Jane Worroll

Zábavné aktivity pro malé dobrodruhy

Ať už jste rodiče, učitelé, průvodci v lesní školce, nebo jen máte na starosti partu dětí, tato příručka je napěchovaná nápady, jak dostat ratolesti ven a učit je poznávat přírodu. Vytvoří si k ní pouto, získají nové dovednosti a užijí si spoustu zábavy na čerstvém vzduchu. Hry a zálesácké či rukodělné aktivity jsou založeny na využití čtyř základních přírodních živlů – země, vzduchu, ohně a vody. Nesou v sobě poselství udržitelnosti a vzbuzují úžas nad fascinující propojeností života.

Země: vytvořte si bahenní skluzavku, nabatikujte látku mazlavou hlínou a zkuste koulemi z bláta zasáhnout pohyblivý cíl.
Vzduch: vyřežte si ze dřeva píšťalu, vyrobte a vypusťte do vzduchu papírového draka nebo předvídejte počasí podle mraků.
Oheň: vykopejte si v přírodě bezpečné ohniště, vytvořte si pochodeň k odpuzení hmyzu nebo se zorientujte pomocí stínové hole.
Voda: umíchejte si přírodní barvivo, postavte a otestujte vodotěsný bunkr nebo si z vlastnoručně vyrobených dřevěných tupláků vychutnejte přírodní březový čaj.

Vše doplňují čtyři kouzelné příběhy, které v dětech probudí fantazii – pro každý živel jeden.

Měkká vazba, 176 stran

Vydal: Nakladatelství KAZDA, ISBN: 978-80-7670-028-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.