DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Hry z lesní škol(k)y

280 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Zábavné aktivity pro malé dobrodruhy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hry z lesní škol(k)y

Jane Worroll, Peter Houghton

Zábavné aktivity pro malé dobrodruhy

V této příručce naleznete některé z nejoblíbenějších aktivit, které Jane Worroll a Peter Houghton provádějí ve vlastní lesní škole, a zároveň nasajete filozofii lesní pedagogiky založené na budování sebevědomí a sociálních dovedností prostřednictvím pobytu v přírodě. Přestože je kniha psána především pro rodiče, vychovatele a učitele, kteří budou hry usměrňovat v roli průvodců lesní školy, pokynům a obrázkům bez potíží porozumějí i děti.
Vynikající příručka, jak si v lese s dětmi užít zábavu! Filozofie lesních škol se zakládá na hrách a učení se v přírodě, které v dětech budují zdravé sebevědomí a sebeúctu. Tato kniha vaše děti "vytáhne" ven a nadchne je do tvoření a prožívání ve skutečném světě (místo aby vysedávaly před obrazovkou počítače). Ať už máte blíže do lesa nebo jen mezi několik roztroušených stromů v městském parku, aktivity popsané v tomto průvodci vám poskytnou skvělou příležitost, jak strávit kvalitní čas s celou rodinou a povedou vaše děti k tomu, aby si hraní pod širým nebem zamilovaly.
Jedná se o první knihu, která veřejnosti představuje hravé, rukodělné a dovednostní aktivity prováděné v lesních školách v úpravě pro rodiny a přátele a její kouzelné ilustrace a jednoduché pokyny snadno děti vtáhnou do zázračného světa přírody.

Měkká vazba, 160 stran

Vydal: Nakladatelství Kazda, ISBN: 978–80–88316–43–5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.