DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Kniha, kterou by si měl přečíst každý, koho máte rádi

340 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Moudré a praktické rady, které vám pomohou ve všech důležitých vztazích

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha, kterou by si měl přečíst každý, koho máte rádi

Philippa Perry

Moudré a praktické rady, které vám pomohou ve všech důležitých vztazích

Jak si mohu najít a udržet lásku? Proč jsou změny tak děsivé? Jsou otravní ostatní, nebo jsem ten problém já? Sbližte se s lidmi, na kterých vám nejvíce záleží (a naučte se, jak tolerovat druhé). Život se točí kolem vztahů a kvality těchto spojení, ať už jde o rodinu, partnery, přátele či kolegy, a obzvláště důležitý je pak vztah, který máte k sobě samým. Pokud dokážete udržet tyto vztahy v harmonii, budete se snáze vypořádávat s dalšími obtížemi, jež vám život přinese. Tato nová kniha od bestsellerové autorky vás vřelou a srozumitelnou formou provede základními psychologickými poučkami, jež mají potenciál změnit váš život. Prakticky a s nádechem humoru s vámi bude autorka řešit čtyři základní témata:

Jak navazujete a udržujete spojení s lidmi kolem vás.
Jak se chováte při hádkách a konfliktech.
Jak se stavíte ke změnám a ztrátám.
A co pro vás znamená spokojenost.

Díky laskavému a chápavému tónu autorky, která čtenáře nesoudí ani do ničeho netlačí, pro vás bude cesta k pozitivní změně v životě bezpečnou a příjemnou záležitostí.

Vydal: Beta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.