DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Konec výmluvám!

350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Jak změnit nepříznivé myšlenkové stereotypy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konec výmluvám!

Wayne Walter Dyer

Jak změnit nepříznivé myšlenkové stereotypy

Na stránkách této průkopnické knihy, autor odhaluje, jak změnit škodlivé myšlenkové stereotypy, které vám brání dosáhnout v životě úspěchu, štěstí a zdraví.
Myšlenkové stereotypy? Ne, výmluvy!
I když možná víte, co si máte myslet, skutečná změna těch myšlenkových stereotypů, které máte již od dětství, může být poněkud náročná. Jsem příliš starý nebo příliš mladý, jsem příliš zaneprázdněný a unavený, nemůžu si dovolit věci, které skutečně chci, bylo by pro mě příliš obtížné dělat věci jinak, vždycky jsem to dělal takto. Možná všechny tyto myšlenky vypadají pravdivě, ale ve skutečnosti jsou to jen výmluvy. Pokud se zbavíte potřeby vysvětlovat vaše nedostatky nebo neúspěchy, probudíte se do života vašich snů! Stačí jen následovat principy popsané v knize.

Pevná vazba, 272 stran

Vydal: ANAG, ISBN: 978-80-7263-618-1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.