DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Koule masážní

470 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Nástroj pro náročné masáže

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koule masážní

Nástroj pro náročné masáže

Masáž nahřátou ocelovou koulí o průměru 45 mm je velmi příjemná, silově nenáročná a přesto mimořádně účinná, pohodlná a jednoduchá i pro naprosté laiky. Díky jejímu přítlaku nenamáhá taková masáž masérovy palce a masírovat může velmi účinně i slabé dítě.

Použití

K nahřátí stačí kouli namazanou Měsíčkovým olejem Lymfolejem | MO Dědka kořenáře nebo Měsíčkovým olejem+ | MO+ Dědka kořenáře anebo něčím jiným mastným ponořit na minutu do horké vody, vyndat lžící jako vejce a udržíte–li ji v ruce, má tu správnou teplotu. Kouli držíte v dlani, ze které vytvoříte jakoby mističku, dlaň obrátíme vzhůru nohama, aby kouli bylo možné přiložit na pokožku masírované osoby a pomalým kroužením masírujte (kutálíte kouli pod mističkou z dlaně). Masáž nahřátou koulí otevírá v masírované lokalitě kapiláry a lymfatické cesty, čímž akceleruje odtok otoku (a překrvuje lokalitu – pokožka krátkodobě viditelně zrudne). Při masáži často měňte místo, aby tkáň zbavená metabolitů a otoků mohla nasát živiny. Čím více tlačíte, tím pomaleji masírujte. Při zvláště silném tlaku s koulí téměř nehýbejte (podrobnější návod je přiložen u koule).
Po zchladnutí koule na teplotu, kdy by již mohla chladit, obnovíte její teplo opěť nahřátím uvedeným v původním postupu.

Praktické je mít  k dispozici koule dvě, protože vždy se jedna nahřívá a se druhou se pracuje.

Výrobce: MATERIA, s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.