DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Magnetka s moudrostí Ten, kdo nesleví

Tip
49 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Magnetka pro radost a připomínku skutečnosti, že pokud nám nikdo nesleví z nároků a nepomáhá, dává nám největší dar růstu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetka Ten, kdo nesleví

Magnetka pro radost, k zamyšlení, meditaci či připomínce skutečnosti, že pokud nám nikdo nesleví z nároků a nepomáhá, dává nám největší dar růstu, neboť skrze vlastní prošlapanou cestu získáváme zkušenost, moudrost i sebe–vědomí

Magnetka s vybraným citátem z knihy Moudrosti Dědka kořenáře vám pomůže připomenout důležitá životní moudra ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete. Vyberte si moudrosti sobě nejbližší, nejpotřebnější či povzbudivá a připevněte si je na místa, kde se vám budou připomínat. Obdarujte své blízké větou, která jim vykouzlí úsměv na tváři.

Díky magnetu, který je po celé ploše druhé strany, můžete moudrost připevnit na místa, která často potkáváte. Například na ledničku, zárubně dveří, kovové nástěnky, atd.

Rozměr

Průměr: 95 mm

Výrobce: NOVY s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.