DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Myšlenky pro každý den

440 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Knihový deník pro zapisování Vašich myšlenek, pocitů, zážitků, životních lekcí, přání i snů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myšlenky pro každý den

Břetislav Nový

Knihový deník s moudrostmi Dědka kořenáře® pro zapisování Vašich myšlenek, pocitů, zážitků, životních lekcí, přání i snů

Kniha je koncipována jako deník. Každá stránka je obohacena o čtyři hluboké moudrosti, které se týkají 4 aspektů života – hmoty, životní aktivity, vztahů a ducha. Tyto perly moudrosti jsou vybrány tak, aby Vám poskytly denní inspiraci a pomohly Vám nalézt harmonii ve všem, co děláte.

Kromě toho nabízí kniha linkované části stránky pro Vaše osobní zápisky, které Vám umožní zaznamenávat a přemýšlet o Vašich zkušenostech a pocitech. A co je nejlepší, speciální sekce pro zaznamenání Vašich dobrých skutků Vám poskytne prostor pro reflexi a ocenění vlastních pozitivních činů, které mohou sloužit jako zdroj inspirace a energie pro budoucí dny.

Tato kniha není jen nástrojem pro sebepoznání, ale i motivací k rozšiřování dobra ve světě kolem Vás. S každým novým zápisem se nejen posouváte blíže k plnění svých cílů, ale také se můžete s láskou a hrdostí ohlédnout za dobrými skutky, které jste vykonali.

Myšlenky pro každý den jsou ideální pro objevování harmonie a smyslu existence v moudrosti našich bytí. Jsou krásný dárek pro sebe nebo pro Vaše blízké. Přináší nejen radost z krásných slov, ale i z osobního růstu a vnitřní spokojenosti. Objednejte si ještě dnes a začněte psát svůj příběh plný dobrých skutků a moudrosti.

Nenechte si ujít šanci vlastnit tento deník plný inspirace.

Pevná vazba, 372 stran

Vydal: NOVY s.r.o.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.