DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

MITO LIGHT® Expert 3.0

17 900 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Panel s červeným a infračerveným světlem

Detailní informace

Detailní popis produktu

MITO LIGHT® Expert 3.0

Panel s červeným a infračerveným světlem

Zlatá střední cesta pro všechny, kteří to s terapií červeným světlem myslí opravdu vážně. MITO LIGHT® Expert 3.0 spojuje příznivou cenu a střední velikost. Nabízí úsporu peněz, vysoký výkon a jednoduché použití. Díky závěsnému systému, který je součástí balení, můžete panel pověsit svisle na dveře nebo na zeď, nebo zavěsit horizontálně. Lze jej také vložit do mobilního stojanu na kolečkách MITO LIGHT® Floor Stand 3.0.
K osvícení celého těla vám budou stačit 2–3 terapie. A to jsou přesně důvody, proč tento model u mnoha zákazníků vyhrává. Hodí se pro terapii obličeje a hrudníku, zad, paží včetně ramen nebo třeba stehen.

Červená i blízká infračervená spektra jsou obě tvořena kombinací dvou vlnových délek. První dvě jsou „staré známé“ praxí i vědou osvědčené vlnové délky 660 nm (červená) a 850 nm (blízká infračervená). Účinnost a efektivitu chtěl výrobce posunout ještě dál, a proto podrobně zkoumali mechanismus absorbování světla v mitochondriích. Výsledkem jeho vědeckého průzkumu jsou dvě nové vlnové délky s maximální absorpcí a efektivitou – 670 nm (červená) a 830 nm (blízká infračervená). Je přesvědčen o tom, že tato unikátní čtyřkombinace vlnových délek posouvá terapii červeným světlem na dosud nevídanou úroveň.

LED diody jsou nahuštěné a mají navíc přímý úhel svícení 30 stupňů. Díky tomu je síla ozáření dostatečně silná i z delší vzdálenosti což umožňuje komfortnější použití. Navíc je také použita nejkvalitnější technologie LED čipů a driverů, které jsou bez tzv. flicker efektu a během svícení tedy podprahově neproblikávají.

U tohoto typu panelu je novinkou digitální ovládací panel s časovačem, na kterém si jednoduše zvolíte režim svícení – pouze červené či blízké infračervené spektrum nebo jejich kombinace. Poté si nastavíte požadovaný čas světelné terapie – po vypršení času se infrapanel automaticky vypne.

Použití

Pro co nejlepší účinek terapie doporučujeme nechat se „osvítit“ 10–20 minut denně cca ze vzdálenosti 15–50 cm.

Obsah balení

MITO LIGHT® panel Expert 3.0
závěsný systém
napájecí kabel
propojovací kabel elektřiny
propojovací kabel ovládacího panelu
spojovací systém
ochranné brýle
návod k použití

Parametry

Jmenovitý výkon: 720 W
Síla ozáření: Solarmetrem 140 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm (metoda měření používána všemi ostatními značkami).
Síla ozáření: Spektrometrem 80 mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm (přesnější, nepoužívaná metoda měření ostatními značkami).
Počet LED: 144×5 W
Vlnové délky: 660, 670, 830, 850 nm
Úhel svícení: 30 stupňů
Příkon: 254 W
Průměrná cena spotřeby za hodinu: 1 Kč
Vstupní napětí: AC 100–277 V
Frekvence: 50/60 Hz
Rozměry: 66×25×6,5 cm (výška, šířka, hloubka)
Hmotnost: 6,95 kg
Materiál: kov a plast
Certifikace: CE, RoHS
Životnost LED: 50 000 hodin svícení, což je 274 let při použití 30 minut denně

Výrobce: MITO LIGHT s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.