DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Moc přítomného okamžiku

265 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Kniha o duchovním osvícení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moc přítomného okamžiku

Eckhart Tolle

Kniha o duchovním osvícení

Naše falešné Já je produktem naší mysli, a pokud se vzdáme našeho analytického myšlení, zjistíme, že my nejsme naší myslí, a můžeme se zbavit naší duševní bolesti. Naše tělo, ticho a prostor kolem nás je jedním z klíčů pro dosažení vnitřního klidu. Jsou to brány, kterými můžeme vstoupit do přítomnosti – přítomného okamžiku – , kde najdeme své skutečné Já, klid a hlubokou vnitřní radost. Jedině v přítomném okamžiku si uvědomíme, jak úplní a dokonalí jsme. Nic není takové, jaké se nám doposud zdálo.
Naše partnerské vztahy jsou jen další branou k duchovnímu osvícení a pomáhají nám, abychom se stali více milujícími. Výsledkem našeho snažení bude skutečné spojení mezi naším vlastním Já a druhými lidmi, naučíme se žít v přítomném okamžiku a budeme vnímat realitu "neviditelného Bytí" a svého "Já."

Pevná vazba, 184 stran

Vydal: Pragma ISBN: 978-80-7549-161-9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.