DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Spojení s Bohem

255 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Promluvy známého duchovního rádce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojení s Bohem

Anthony de Mello

Promluvy známého duchovního rádce

Malá knížka je posmrtné vydání exercičních promluv indického jezuity, duchovního rádce a guru pojednávajících působivě o modlitbě, pokání a o lásce Krista. De Mello tyto promluvy sám pečlivě připravil, ale již je nestihl publikovat. Velmi působivě zde osvětluje tři základní témata: modlitbu, pokání a Kristovu lásku.
Anthony de Mello (1931-1987) byl jezuitský kněz, psychoterapeut a spisovatel, který se proslavil svými knihami, jež se formou krátkých a leckdy humorných příběhů a meditací dotýkaly spirituality a smyslu lidského života. Ve svých knihách dokázal velmi obratně propojit myšlenky křesťanství se spiritualitou východu a lidskou psychologií, měl dar „otvírat lidem oči“. Knihy o náboženství a lásce, které vydal, mají hluboký duchovní smysl a zároveň jsou velmi čtivé i humorné, staly se po celém světě bestsellery.

Pevná vazba, 244 stran

Vydal: Cesty, ISBN: 978-80-7295-176-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.