DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Šungitová drť

177 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Přírodní filtr a aktivátor vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šungitová drť

Přírodní filtr a aktivátor vody

Šungit je unikátní minerál. Obsahuje zvláštní formu molekul uhlíku – fullereny, za jejichž objevení dostala skupina anglických vědců Nobelovu cenu.

Před použitím

Před prvním použitím šungit několikrát propláchneme tekoucí vodou. Necháme stát ve vodě z kohoutku v poměru 500g šungitu na 10 I vody po dobu 3 dnů. Poté vodu užíváme tak, aby vždy nějaká zbyla a podle potřeby doléváme. Po dolití už stačí nechat stát 8–10 hodin před prvním použitím. Pravidelně šungit promýváme jednou za dva týdny kvůli odstranění povlaku, který se na něm vytvoří.

Použití

Doporučuje se pít 2–3 hrnky denně, pro kosmetické účely, pro zvířata, k přípravě jídel, pro koupele. Pamatujte, že časem se množství fullerenů vcházejících do vody snižuje, což vede k zeslabení léčebných vlastností Šungitu. Proto se doporučuje jeho výměna jednou za 1–8 měsíců. Použitý šungit lze vložit do půdy na zahradě, nebo do květináčů k rostlinám.

Velikost drtě

5–20 mm

Země původu

Ukrajina

Dovozce: TML Slovensko s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.