DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Theta léčení

465 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Metoda energetické samoléčby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Theta léčení

Vianna Stibal

Metoda energetické samoléčby

Seznamte se s jednou z nejúčinnějších léčebných metod na světě. Školení terapeuti ji využívají už i v Česku a na Slovensku. Theta léčení je však především samoléčebná metoda, k níž vám postačí tato kniha.
Vianna Stibal, americká umělkyně, spisovatelka, učitelka, intuitivní léčitelka a matka tří dětí, se s pomocí metody, kterou rozpracovala, sama vyléčila z rakoviny. Poté začala tuto techniku používat při sezeních se svými klienty a byla svědkem toho, jak se lidé zázračně uzdravují. Nyní máte i vy příležitost naučit se, jak svůj mozek uvést do stavu theta (4–7 cyklů za sekundu) a napojit se na kreativní energii, která prostupuje vším a všechno uvádí do přirozeného souladu.

Měkká vazba, 336 stran

Vydal: Eugenika, ISBN: 978-80-8100-329-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.