DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Vnitřní moudrost

305 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Meditace pro srdce a duši

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní moudrost

Louise L. Hay

Meditace pro srdce a duši

Kniha Vnitřní moudrost nabízí krátká zamyšlení a impulsy pro meditaci ze všech oblastí života, které vás možná trápí, ať už se jedná o vztahy, zdravotní či existenční problémy. Pomůže vám prohloubit schopnost komunikace, zvládat stres, uvolnit kreativní energii, žít plně v přítomnosti, zbavit se hněvu a prožít každý den s radostí a vděkem za dary, kterých se nám dostalo.
Duchovní učitelka a autorka mezinárodních bestsellerů Louise L. Hay považuje meditaci za důležitou součást každodenního života. Její díla stále vychází v mnoha jazycích po celém světě a pomáhají milionům lidí objevovat a využívat plný potenciál jejich kreativní energie k osobnímu růstu a léčení.

Brožovaná vazba, 156 stran

Vydal: Alpha Book, ISBN: 978-80-88428-19-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.