DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Všechno o vašem dítěti

470 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Od početí až do dospělosti pro rodiče, kteří hledají hlubší souvislosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechno o vašem dítěti

Andrea Homolová

Od početí až do dospělosti pro rodiče, kteří hledají hlubší souvislosti

Velmi úspěšná kniha o dětech nového věku od Andrey Homolové vyšla poprvé v roce 2013. Je nejobsáhlejší a nejpodrobnější knihou na téma vývoje dětí z duchovního hlediska.
Také jste si všimli, že se rodí jiné děti? Mnohem vyspělejší, schopnější a duchovnější, vlastně malí Andělé, kteří si z duchovních světů stahují informace jako my z internetu. Liší se od dětí předešlých generací v mnoha směrech. Jakým způsobem, se dozvíte v této knize. Kniha Andrey Homolové zasvěceně popisuje z duchovně vědeckého hlediska změny ve vývoji lidstva a dovoluje rodičům nahlédnout do hlubin duše jejich dětí a přináší návod, jak k těmto „novým“ dětem přistupovat a jak o ně pečovat, abychom v nich neuhasili jiskřičku božství, které je má vést k mnohem duchovnějšímu pojetí života, než na který jsme dosud zvyklí. Jsou to děti, které připravují budoucnost nového lidstva. Přinášejí impulzy, které svět posunou hodně daleko, dostanou-li příležitost.
V knize mimo jiné najdete: Výborný a velmi podrobný psychologický rozbor děti podle jejich astrologického znamení: charakter dítěte jeho ideální výchova do 7, 14 a do 21 let jeho vztah k výchovným postupům a rodině jeho pozice jako sourozence a jeho sourozenecké vztahy jeho osobnost: temperament, dlouhý vyčet povahových a charakterových rysů jeho zdraví, sklon k nemocem a jeho energeticky potenciál jeho schopnosti, nadání, vzdělání a vztah ke škole jeho vztahy a chování v nich, včetně odchodu z rodičovského hnízda jeho osobnost: temperament, dlouhý výčet povahových a charakterových rysů jeho zdraví, sklon k nemocem a jeho energeticky potenciál.

Vydal: Infonika

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.