DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Známe se celé věky

615 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Osudové vztahy, odpovědi na všechny otázky na téma vztahů, které jste kdy měli

Detailní informace

Detailní popis produktu

Známe se celé věky

Andrea Homolová

Osudové vztahy

Revoluční příručka všech partnerských vztahů, včetně těch osudových. Čtenář v knížce najde naprosto přelomové skutečnosti a informace týkající se vztahů, fakta, která dosud nejsou známa řadové psychologii, ani sociologickým vědám, a dosud nebyla v těchto souvislostech nikdy zveřejněna. Jedná se o poslední převratné výsledky špičkové světové vědy týkající se vztahů - např. z oborů neurokardiologie, neurovědy, epigenetiky, genetiky, fyziky a biofyziky, které potvrzují dávné duchovní souvislosti.
Tato kniha je první knihou, která čtenáři odpoví na všechny jeho otázky na téma partnerství, na které dosud hledal odpovědi, ale nenalezl je. Kniha proniká hluboko pod povrch věcí, a přitom je napsaná srozumitelným a čtivým stylem, který v čtenáři vyvolá zvědavost a současně i napětí, jak se budou souvislosti odvíjet dál, ale také jej pobaví. Tato kniha změní váš život a díky tomu i kvalitu vašich vztahů. 
Porozumíte díky nim nejen sami sobě, pocitům, emocím, reakcím a chování svému i svého partnera, ale i proč je váš vztah takový, jaký je, proč prochází krizemi nebo proč končí či skončil.
Pohlédnete do daleké historie svých vztahů. Do historie tak dávné, že přesahuje nejen tento život, ale dokonce celou dlouhou řadu vašich životů.
Pochopíte dnešního muže i ženu a díky tomu i jejich myšlení a chování v partnerství.
Odhalíte neuvěřitelné mechanismy, které vaše vztahy ovládají.
Objevíte, co vás drží v toxickém či mrtvém vztahu a brání vám odejít, i to, proč je tak bolestný.
Zjistíte, jak mezi sebou se svým partnerem komunikujete beze slov a navzájem se energeticky buď posilujete či oslabujete. Zjistíte, existují 4 základní druhy partnerství, že každý z nás má partnera, který v sobě nese polovinu naší vlastní duše a my polovinu té jeho. Že své osudové partnery, stejně jako ty karmické, máme doslova zakódované ve své Duši i ve své DNA. Že každý vztah má svou duši, která je doslova samostatnou bytostí a jedinečně a zcela nezvratně ovlivňuje oba partnery. Že smrtí žádný vztah nekončí. Že s tím, koho milujete, jste spojeni navždy. Že lidské srdce je mnohem více než jen obyčejná pumpa krve. Že jsou 3 základní druhy orgasmu a co se při nich odehrává. Že láska se mění jako všechno ostatní a že dříve byla úplně jiná. Že existují různé druhy zamilování. Že v dětství v nás vzniká kód, který definuje, jakého partnera si vybereme a jaký bude náš vztah. Že váš partner a jeho lidská a osobnostní kvalita je přímým odrazem vás samých. I to, že, kým jste se stali, je i důsledkem působení vašeho partnera.

Vydal: Infonika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.