DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Vyléčit nevyléčitelné

245 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Zdraví souvisí se stravou, se způsobem dýchání a s tím, jak dbáme o naše tělo či psychiku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyléčit nevyléčitelné

Michail Tombak

Zdraví souvisí se stravou, se způsobem dýchání a s tím, jak dbáme o naše tělo či psychiku

Další bestseller ruského biochemika Michaila Tombaka volně navazuje na knihu Je možné žít 150 let? Po přečtení této knihy, věnované matce autora Oktiabrinie Tombak – zasloužilé lékařce v Rusku, čtenář pochopí, že v mnohých životních situacích, by si člověk měl být sám lékařem a rádcem. Autor knihy Vyléčit nevyléčitelné zdůrazňuje, že zdraví souvisí se stravou, s tím, jak dýcháme a jak dbáme o naše tělo či psychiku. Ve své knize publikuje cenné a účinné recepty a instrukce, které v praxi sám vyzkoušel.
Prof. Michail Tombak, PhDr. (biochemik) patří ke světové elitě významných specialistů přírodních léčitelských metod. Je autorem bestsellerů věnovaných zdravému, aktivnímu a dlouhému životu. Své úvahy opírající se o výzkumy a zkušenosti uvedl v knihách: Jak žít dlouze a zdravě, Vyléčit nevyléčitelné, Cesta ke zdraví. O jeho knihy je zájem na celém světě. Popisuje v nich, co dělat, abychom fungovali správně dlouhá léta, jak se radovat ze života a uvěřit v možnosti a vitalitu vlastního organismu.

Úryvek z knihy:
„Než zkusíme společně poznat příčiny civilizačních chorob, chtěl bych uvést výsledky dvou na sobě nezávislých vyšetření, provdaných na různých místech a v různém čase. Nezvratně potvrzují moudrost východních lékařů, kteří tvrdí, že od střídmého jídla ještě nikdo neumřel. Umírá se z přejídání.
Komise Světové zdravotnické organizace provedla výzkumy v několika klášterech v Tibetu. Vyšetřili 90 % tamní populace, mezi kterou byli staří lidé. U 60 % populace nebyly zjištěny zubní kazy, potíže s cévní či trávicí soustavou. Všichni, nezávisle na věku, byli zdraví a plní elánu. Analýza jejich stravy prokázala, že se stravují velice skromně. Nemají lednice a sporáky, nepoužívají cukr, maso ani rafinované produkty. Základem jejich jídelníčku jsou ječmenné placky, tibetský bylinný čaj a čistá voda. V létě jejich stravu obohacují řepa, mrkev a trocha rýže.
Je to paradox. V nejvíce rozvinutých státech USA, v Německu nebo Francii, které jsou na předních místech v konzumaci mléka, masa, rafinovaných produktů a jiných tepelně zpracovaných výrobků, vypadá zdraví jejich občanů trochu jinak. Například v Americe dvě ze tří rodin trpí nádorovým onemocněním. Dvě z pěti trpí srdečněcévními nemocemi, na jejichž následky umírají. Byl zde také zaznamenán ohromný počet lidí trpících cukrovkou. Dlouhotrvající choroby trápí 19 % populace, tudíž skoro každého pátého obyvatele.
V Německu se s cukrovkou potýká 20 % populace. Kolem 20 % dětí ve věku od 8 do 16 let je retardovaných a fyzicky opožděných. Na revmatismus a záněty kloubů trpí 15 až 17 % populace.“

Pevná vazba, 160 stran

Vydal: Beskydy, ISBN: 978-80-87431-14-6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.