DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Zdravý člověk v nezdravém světě

225 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Cesta k dlouhověkosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravý člověk ve nezdravém světě

Boris Bolotov

Cesta k dlouhověkosti

Ve svém díle autor předkládá vlastní koncepci ozdravení lidského organizmu a věnuje se následujícím otázkám: medicína z pozice pravdy, omlazování lidského organizmu, pět pravidel zdraví a dlouhověkosti, unikátní metoda fermentace rostlin, staroslovanské recepty léčivých nápojů, návody k léčbě nejrůznějších onemocnění, působení na lidský organizmus prostřednictvím mysli.

Zdraví je nejdůležitější složkou života člověka, jelikož zajišťuje tvoření na Zemi a pokračování lidského rodu. Selhání v této oblasti znamená, že člověk jedná v rozporu s vlastní existencí. Ani s velkou nadsázkou nemůžeme označit společnost jako prosperující, jestliže je rok od roku nemocnější, jestli počet nevyléčitelných chorob neklesá, ale narůstá. Není to nic jiného, než začátek zániku dnešní civilizace.
Avšak každé zlo je k něčemu dobré. Nemocná společnost rychleji nabývá zraku. Lidé si začínají uvědomovat, že technický pokrok nám sice zajišťuje pohodlnější existenci, ale za cenu zdraví a zkracování života na Zemi. V poslední době stále více vnímáme jakoby neviditelnou zákonnost: čím větší je technický pokrok, tím horší je lidské zdraví. Pokud si to člověk uvědomuje, znamená to, že se ještě neproměnil v biorobota a má právo volby.

Měkká vazba, 176 stran

Vydal: Zvonící cedry, ISBN: 978-80-87454-05-3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.