DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Zpráva o stavu civilizace

290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Humorné komentování současné absurdity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpráva o stavu civilizace

Benjamin Kuras

Humorné komentování současné absurdity

Série Kurasových „civilizačních“ knih, sledujících pokračující destrukci západní civilizace zevnitř i zvenčí, vstoupila do české literatury. S obvyklým, ač stále víc šibeničním humorem, autor komentuje současné absurdity a varuje před blížícím se kolapsem — pokud se včas neprobereme z letargie k jeho zastavení.
Kapitoly této knihy ukazují vliv edukačních, genderových, ekologistických, antisemitských a antikřesťanských omylů současnosti na politizaci dětí a mladistvých. Autor zasvěceně líčí cenzuru médií včetně internetu a nenásilnou, ovšem do hloubky západních struktur prorůstající islamizaci, dnes už ochotně prováděnou samotnými domorodými Evropany. Zamýšlí se nad tzv. liberální demokracií, znatelně se přeměňující v novou totalitu, a klade si otázku, jaký je vlastně rozdíl mezi řecky pojmenovanou demokracií a latinsky pojmenovaným populismem, které lingvisticky znamenají totéž.

Pevná vazba, 280 stran

Vydal: Eminent, ISBN: 978-80-7281-549-4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.