DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Brida

260 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Skutečný příběh učitelky keltské magie

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brida

Paulo Coelho

Skutečný příběh učitelky keltské magie

Paulo Coelho ve svém třetím románu Brida navazuje na proslavený román Alchymista.

Brida je skutečný příběh jedné z nejmladších učitelek čarodějnické tradice. Ve stále témž duchu, jemuž vděčí za svůj světový věhlas, Paulo Coelho vypráví o prvních krocích tehdy jednadvacetileté dívky, která se jednoho dne rozhodla, že svůj osud spojí s tajemstvími magie. Brida O’Fern, mladá Irka z Dublinu, se vždy zajímala o mystiku. Navštěvovala různé kurzy, v knihkupectvích listovala v knihách pojednávajících o dávných tajemstvích. Díky ponaučením Mága z Folku a své učitelky Wiccy se seznámí s Tradicí Luny, je zasvěcena za jarní rovnodennosti a poznává muže, s nímž chce spojit svůj další život, navazující na starobylé duchovní tradice. Příběh Bridy, která v osmdesátých letech minulého století hodlá jít cestou duchovního hledání podle dávných keltských tradic, spojuje autor s osudem mladé Loni v posledních dnech obléhání katarské pevnosti Montsegur v Okcitánii 13. století.

Paulo Coelho, narozený v Brazílii, je považován za jednoho z nejvlivnějších autorů naší doby. Jeho knihy vyšly v 66 jazycích a na celém světě se jich prodalo přes 135 milionů výtisků. Paulo Coelho je členem Brazilské literární akademie, nositelem titulu Posel míru OSN a r. 2009 byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako nejpřekládanější autor knihy Alchymista. Témata, myšlenky a filozofie jeho románů výrazně ovlivňují mnoho jeho čtenářů.

Pevná vazba, 240 stran

Vydal: Argo, ISBN: 978–80–7203–976–0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.