DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Záhir

260 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Román o hlubokém vztahu muže a ženy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záhir

Paulo Coelho

Román o hlubokém vztahu muže a ženy

Nový román Paula Coelha. Známý spisovatel a válečná zpravodajka, oba úspěšní ve své profesi, žijí v Paříži v nekonvenčním manželství. Jednoho dne žena zmizí. Šlo o vraždu, únos, útěk? Spisovatel je odhodlán ji – svůj „Záhir“ (pojem známý z islámského světa, který označuje věc nebo bytost, jež hned při prvním kontaktu postupně natolik ovládne vaši mysl, že se nedokážete soustředit na nic jiného a na niž nelze zapomenout) – najít. Jeho pátrání jej zavede do nejvzdálenějších končin světa, ale zároveň i do vlastního nitra. Paulo Coelho ve svém novém románu zkoumá, co dnes znamená pro muže a ženu společný život a jak nerezignovat na riziko a dobrodružné hledání „osobního příběhu“.
Paulo Coelho, narozený v Brazílii, je považován za jednoho z nejvlivnějších autorů naší doby. Jeho knihy vyšly v 73 jazycích a na celém světě se jich prodalo přes 135 milionů výtisků. Paulo Coelho je členem Brazilské literární akademie, nositelem titulu Posel míru OSN a r. 2009 byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako nejpřekládanější autor téže knihy (Alchymista). Témata, myšlenky a filozofie jeho románů výrazně ovlivňují mnoho jeho čtenářů.

Pevná vazba, 272 stran

Vydal: Argo ISBN: 978-80-7203-658-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.