DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Dračí zeměpis

450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Pro děti ve věku ca 6 – 12 let, ale může pobavit a potěšit i dospělého čtenáře

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dračí zeměpis

Jaromír Míra Červenka

Pro děti ve věku ca 6 – 12 let, ale může pobavit a potěšit i dospělého čtenáře

Bucifousek s Tarantinkou se o prázdninách vydávají z rodné Dračizemě na velkou výpravu do lidského světa. Jsou to dráčci zvídaví, takže se vydávají na cestu směrem na jih, aby toho co nejvíce viděli. Vypraví se přes Itálii k vysněnému africkému kontinentu, ale cestou na ně číhají různé nástrahy, spousta dobrodružství, noví přátelé a možná i noví nepřátelé. A tak se Bucifousek s Tarantinkou postupně učí samostatnosti a zjišťují, jak je dobré mít dračího sourozence, protože ve dvou se to vždycky lépe táhne. Neztratí se naši dráčci v tom velkém lidském světě? A stihnou se vrátit včas, než začne nový dračí školní rok?
Dračí sourozenci na své cestě potkávají spoustu postaviček, které je často nutí k zamyšlení. Někdy jsou to malí pomocníci, jindy naopak škodiči. Příběh je akční a trochu poučný, přináší inspiraci a nechybí v něm ani laskavý humor.

Vydal: MintyFox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.