DŮLEŽITÉ! Z nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin zrušena zdravotní tvrzení na doplňcích stravy. Na našem e-shopu naleznete výrobky Dědka kořenáře® i ostatního zboží bez jakýchkoliv zdravotních tvrzení nebo jakéhokoliv vysvětlení a zdůvodnění, proč byste měli tyto výrobky kupovat.

Malý mnich

480 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Příběh o horách, odvaze, víře, dobrých skutcích a také jednom velkém snu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý mnich

Irena Vacková

Příběh o horách, odvaze, víře, dobrých skutcích a také jednom velkém snu

Vydejte se za malým chlapcem Džamtsem do daleké země – Bhútánu, kde mají lidé odlišné zvyky, ale laskavá a soucitná srdce. Vyslechněte si jeho skutečný a hlavně silný a dojemný příběh.
Jako chlapec z chudé rodiny a navíc s postižením nohou možná Džamtso nemůže mít velké sny. Není stát se mnichem jeho jediná možnost? Že se v klášteře nic neděje? Kdepak. Jednoho dne sem dokonce zavítá výprava až z Evropy. A díky ní se Džamtso dostává ze své země, kde se úspěšnost ekonomiky nevyjadřuje pomocí HDP, ale HDŠ – „hrubého domácího štěstí“, až do centra jednoho z nejkrásnějších evropských měst – Prahy. Splní se mu konečně jeho sen? A pokud ne, možná vás alespoň malý Džamtso naučí, dívat se na svět jeho očima. Do vyprávění vás vtáhnou také nádherné akvarelové ilustrace Terezie Vavrošové.

Vydáno vlastním nákladem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.